Jaguáří revue

Nejnovější číslo 21

Co vše se stačilo udát v neuvěřitelném roce 2020 v jednom malém pražském sportovním klubu? Právě to se dočtete ve 21. díle Jaguářího revue. Něco se událo, něco se odložilo nebo zrušilo, ale i tak se na Powerchair Hockey v tomto roce dostalo!

ČÍSLO 20

Přinášíme shrnutí jaguářího roku 2019 v kostce. Vše co Jaguáři podnikli, zažili, odehráli a vyhráli jako např. třetí mistrovský titul v řadě, na který jsme patřičně hrdí. Neopomněli jsme ani reprezentační prostředí, jež je také velmi s Jaguáry spjaté. Přejeme příjemné čtení :)

ČÍSLO 19

Těsně před začátkem roku 2019 vychází devatenácté číslo Jaguářího revue. Shrnujeme v něm přehledně druhou část jaguářího roku. A samozřejmě nechybí i návrat do „historie“. Tentokrát se jedná o rok 2013, ve kterém se trojka opravdu nedala zapřít :) Více už uvnitř.

bulletin18ČÍSLO 18

Již 18. číslo nemohlo vyjít jinak než na rok 2018. Přesněji na jeho první polovinu, která přinesla velké množství akcí, o kterých si samozřejmě můžete vše podstatné přečíst na čtyřech stránkách. Ve zkratce by se tento půl rok dal vystihnout repre tréninky, ligové kolo a opět repre trénink, samozřejmě proloženo týmovými tréninky a jedním repre turnajem :)

bulletin17ČÍSLO 17

Symbolicky číslem 17 končíme rok 2017 :) Vše podstatné z druhé poloviny jaguářího roku a vzpomínky na rok 2011 jsme pro vás shrnuli do jednoho dokumentu. Všem přejeme příjemné počtení a hladký přechod do nového roku.

bulletin16ČÍSLO 16

První číslo roku 2017 přináší shrnutí jeho první hektické půle. Proč hektické? Příprava mezinárodního turnaje je vždy dosti náročná, zvlášť když se k tomu přidá příprava na play-off, reprezentační soustředění a hned několik zdravotních i technických komplikací :) Každopádně nejen turnaj, ale i play-off dopadlo velmi dobře.

bulletin15ČÍSLO 15

Jedno velké číslo, které shrnuje celý rok 2016. Začíná koncem uplynulé sezóny a končí začátkem sezóny nové. Přináší i rozhovor s novou hráčkou týmu Jaguars, střípky z historie klubu a novinky ze světa Powerchair Hockey.

bulletin14ČÍSLO 14

Druhé číslo roku 2015 je zde! Jak se dařilo týmu v druhé polovině roku? Kde jsme si zahráli a co vyhráli? :) To vše a mnohem více, jako například bilanční článek v příloze, nebo ve staré známé anketě s hráči a seriálu o historii klubu. Pěkné počtení a krásné Vánoce a šťastný nový rok, přejí Jaguáři.

bulletin13Číslo 13

Od roku 2015 bude Jaguáří revue vydáváno 2x do roka, což lépe navazuje na náš sportovní kalendář. Letní číslo shrne jarní část ligové sezóny a podzimní část bude popsána v čísle prosincovém. V tomto čísle se dočtete o tom, jak se vydařil Prague Cup, jaké to bylo počtvrté na Euro-cupu nebo jak jsme se připravovali na novou ligovou sezónu.

bulletin12Číslo 12

Rok 2014 je u konce a s ním již dvanácté číslo souhrnného zpravodaje o týmu Jaguars a vše kolem nich. Dočíst se můžete jak se povedl pátý ročník festivalu Kárafest a v příloze naleznete souhrn jaguářího roku. Ale samozřejmě nepřijdete ani o stále rubriky, jako jsou rozhovor, anketa nebo seriál o historii klubu.

bulletin11Číslo 11

Jak proběhlo Jaguáří léto? Pomohlo letní soustředění s přípravou na turnaj Prague Powerchair Hockey Open? Na tyto i další otázky najdete odpovědi v nejnovějším zpravodaji Jaguáří revue. Ale již zde vám prozradíme, že se Jaguars dočkali svého prvního vítězství na mezinárodním turnaji!

bulletin10Číslo 10

Léto, florbal, soustředění, turnaj … nové číslo Jaguářího revue, plné informací o tom, jak jsme uspořádali první Mini Prague Cup, jak se náš tým zúčastnil turnaje v Curychu, jak vypadala přátelská utkání s týmy New Cavaliers Praha a Indians Plzeň a v příloze se dočtete o EWH ve Švýcarsku.

bulletin9Číslo 9

První číslo zpravodaje roku 2014 se změnami. Rozhovor již není věnován jen hráčům, ale více zpovídat budeme i jiné lidi. Tentokrát naší trenérku Andreu. Hráčům je věnována anketa, kterou první zodpověděl hráč s číslem 25, tedy Denis Goll. A poslední přeměna se týká „seriálu“, který se bude věnovat existenci klubu.

bulletin8Číslo 8

Osmé číslo revue je na světě, čímž se uzavřel druhý ročník jeho vydávání. Kterých akcí se zúčastnili Jaguáři ke konci roku 2013 a jak vypadal celý tento rok? Nejen to ale i anketu s dalším našim pomocníkem a poslední díl seriálu o EWH si můžete přečíst a prohlédnout v aktuálním vydání čtvrtletního bulletinu.

bulletin7Číslo 7

Sedmé číslo Jaguářího revue vychází na desáté výročí klubu. Dne 22. října 2003 bylo oficiálně založeno naše občanské sdružení. V příloze tak máte možnost si prohlédnout fotografie ukazující, jak se klub vyvíjel po jednotlivých letech, a co bylo pro daný rok výjimečné.

bulletin6Číslo 6

Přinášíme nejen informace o letní sezóně našeho týmu, ale i výsledky druhého ligového kola, konaného ve Zlíně, a květnového turnaje 3. Prague Cup. Anketu tentokrát vyplnila asistentka Marie Voslářová a rozhovor poskytla kapitánka týmu Jaguars a předsedkyně EWSC Praha Iva Zemková.

bulletin5Číslo 5

Začala nová sezóna a přinášíme první letošní číslo našeho Jaguářího revue. V něm se dočtete o prvním kole EWH ligy, které se konalo na konci března. Dále se dozvíte něco o připravovaném turnaji Prague Cup a festivalu Kárafest. O své postřehy se s námi v rozhovoru podělil Denis Goll a v anketě trenérka Andrea Kuncová.

bulletin4Číslo 4

A s koncem roku je tu i letos poslední číslo našeho bulletinu Jaguáří Revue. Kromě připomenutí našeho ligového triumfu se můžete dočíst i o turnaji v Zurichu, je připraven i rozhovor s hráčem či oblíbená anketa s jednou z asistentek. V příloze se ve formě komixu dozvíte, co je EWH, a na závěr vás čeká výhled na příští rok.

bulletin3Číslo 3

Pro zpříjemnění podzimu přinášíme další číslo našeho Jaguářího Revue! Oddechněte si u čtení článků o tom, co se děje nejen kolem týmu Jaguars a co se kolem nás dít bude, ale zavítali jsme i do Evropy a přinášíme reportáž z ME v EWH z Finska! A samozřejmě nechybí anketa „lidé kolem nás“ a rozhovor s jedním z hráčů.

bulletin2Číslo 2

Přečtěte si další zajímavosti o našem klubu a světě EWH! Dnes Vám přinášíme především novinky o našem festivalu Kárafest, ohlédneme se za prvním ligovým kolem, představíme dalšího hráče, vyzpovídáme dalšího asistenta a seznámíme vás s dalšími taji kolem financování neziskových organizací.

bulletin1Číslo 1

Jaguáři začali vydávat vlastní bulletin!!! Pročtěte si čtyři stránky plné rozhovorů, zajímavostí z české i světové EWH a mnoho dalšího. Nové číslo se chystá na začátek května. Snad vás náš bulletin Jaguáří Revue zaujme.