Jaguáři na soustředění

Ve dnech 6. – 14. července proběhlo letní soustředění našeho týmu Jaguars Praha. Již po šesté jsme se vydali do kempu v Nové Roli u Karlových Varů. Léto bez tohoto místa už si Jaguáři snad ani neumí představit. Jsme rádi, že se v Nové Roli nic zásadního nemění, a tak nám nic nebrání pořádat tam soustředění. Největší výhoda je dozajista blízkost sportovní haly – přes parkoviště – takže se nemusíme na trénink někam složitě dopravovat. Navíc jsme jediní letní uživatelé, a tak si můžeme nechat postavené hřiště celý týden. Můžeme tam i nechávat nabíjet sportovní vozíky.

Letos nás čekal úkol – připravit se na turnaj v Güstrow, kam jsme jeli chvíli po soustředění. A i letos se nám povedlo přivést novou tvář – Kristýnu. Bohužel s námi letos nepřijela Petra, která je dlouhodobě nemocná. Jinak můžeme spokojeně konstatovat, že se složení našeho týmu nemění.

_DSC2451Letošní počasí bylo velmi proměnné – od pár horkých dnů, kdy se dalo koupat a v hale bylo na padnutí, po více chladných dní, kdy jsme se v hale rádi ohřáli. Halu jsme si užili – opět dvoufázový trénink – po dvou hodinách dopoledne i odpoledne. Pilovali jsme staré taktiky, ale přidali i nové. Pracovali jsme jak na individuálních dovednostech, tak i na sehranosti týmu. Na trénincích se nám opět věnovala naše trenérka Andrea, která opět přijela s malým Matějem a Jonášem. Děkujeme, protože bez trenérky by to nešlo. Dokonce jsme si zahráli i proti týmu složenému z našich asistentů a kamarádů a trenérky – prostě dvounožci proti čtyřkolkám. :) A dopadlo to remízou. Během soustředění se všichni individuálně zlepšili a nováček Kristýna se projevila jako velmi nadaná brankářka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKdyž jsme netrénovali, stihli jsme ve volném dni jet na výlet na hrad Loket. Počasí se umoudřilo a výlet se velmi vydařil. Také jsme hráli petangue na pláži místního rybníka, obaleni v dekách grilovali a nějaký čas strávili i v místní plážové hospodě. A kromě toho taky prostě jen tak seděli, bavili se a hráli hry.

I letos nám výborně v místní kempové kuchyňce vařil Olda. Jídlo nikdy nemá chybu a je to jedna z věcí, na kterou se těšíme. Za asistenci a společnost dále děkujeme Janě, Míše, Matějovi, Jendovi a samozřejmě Andree, která se nám věnovala i po tréninku a zpívala i nemocnými hlasivkami.

Už teď se těšíme na příští rok.