Jaguáři uzavřeli podzimní část ligy úspěšně

V sobotu 10. listopadu jsme se vydali do Plzně, abychom tam sehráli druhé ligové kolo. Druhé kolo, které pořádá domácí tým SK Indians Plzeň, je tradičně pojímáno jako malý turnaj a nese název Memoriál Petra Sulanského a Filipa Jakeše. Zúčastnily se všechny čtyři české týmy.

První zápas jsme sehráli s týmem New Cavaliers Praha. Celkem vyrovnaný zápas, který jsme s Kavalíry v posílené sestavě sehráli na nedávném turnaji Prague Powerchair Open se bohužel neopakoval. První branku vstřelil Denis už na začátku druhé minuty. Další gól sice přidal s asistencí Standy až na začátku šesté minuty, ale soupeř se trefil až v druhé polovině. V poločase svítilo na tabuli skóre 6:0 (další tři góly dal Standa a jeden Honza). V druhé polovině se jednou trefila Markéta a Standa přidal další tři. Vyhráli jsme tak 10:1. Na naši bránu letělo 14 střel a na bránu soupeře hned 32.

Druhým soupeřem nám byli Red Dragons. První gól se nám podařilo vstřelit až v páté minutě. V první polovině se šestkrát trefil Standa a dvakrát Denis. V druhé polovině přidal tři góly Standa a dva Jiřík, který si připsal i jednu asistenci a jednu zelenou kartu. Soupeř až ke konci zápasu snížil na konečných 13:1. Na naši bránu letělo opět 14 střel, na tu soupeřovu hned 61.

Poslední zápas jsme sehráli s domácím týmem SK Indians. Od začátku se svižnější hra přelévala na hřišti a střílelo se na brány. Na tu naší letělo za zápas 19 střel a na tu soupeřovu 24 střel, takže nejvyrovnanější bilance tohoto kola. Dvě ze střel soupeře se dostaly až do naší brány. My se ale trefili hned osmkrát. V první polovině se dvakrát trefil Honza a jednou Standa. V druhé polovině pak Standa přidal tři góly, a Denis a Honza po jednom. Vyhráli jsme 8:2.

Druhé kolo jsme tedy vyhráli a získali dalších devět bodů do tabulky. Na druhém místě se po rychlém gólu v prodloužení umístil tým New Cavaliers před třetími SK Indians. Na čtvrtém místě se umístil tým Red Dragons.

Děkujeme trenérce za přípravu a našim asistentům, pomocníkům a řidičům Matějovi, Jendovi, Bobovi a Gábině.