Jaguáři přijeli po dvou

Asi bychom těžko hledali příznačnější datum pro další vydání oblíbeného Turnaje dvojic než 22. 2. 2020. A právě v sobotu s tímto datem se ve Sportovní hale v Radotíně uskutečnil již po třetí turnaj v této atraktivní odnoži našeho sportu Powerchair Hockey. A hráči týmu Jaguars samozřejmě nemohli chybět.

Tentokráte se turnaje zúčastnilo sedm dvojic, které se utkaly systémem každý a každým v rámci jedné skupiny. Ve stejném složení jako v listopadu přijely dvojice Iva Zemková + Stanislav Cimpa a Jana Stárková + Jiří Táborský ml. z Jaguars a Michaela Brabcová + Jiří Táborský st. z New Cavaliers. Doplnily je dvě nově složené dvojice z Jaguars – Jarolav Novotný + Denis Goll a Lukáš Zuzánek + Radim Navrátil a dvojice z New Cavaliers Lucie Kazdová + Aleš Jurčička. Sedmičku zkompletovala dvojice ze slovenského týmu Bluesky Butterflies Peter Lovaš + Norbert Suchánek. Každou dvojici tedy čekalo za den šest zápasů 2×10 minut.

I třetí vydání ovládli stylem start – cíl favorité z týmu Jaguars Iva Zemková + Stanislav Cimpa, kteří projeli dnem bez jediné porážky a společnými silami nastříleli 109 gólů. V jejich bráně skončilo za den jen 47 gólů. Na druhé místo si z listopadového čtvrtého místa polepšila dvojice Jana Stárková + Jiří Táborský ml. Zaznamenali pět výher a spolu nastříleli 86 gólů. U nich v bráně skončilo 49 gólů. Stejně jako v listopadu se na třetím místě umístila dvojice z New Cavaliers Michaela Brabcová + Jiří Táborský st. (93 vstřelených gólů, 52 obdržených). Na čtvrtém místě se umístila nově složená dvojka Jaroslav Novotný + Denis Goll (67; 57). Druhá nově složená jaguárská dvojice Lukáš Zuzánek + Radim Navrátil podlehla ve vyrovnaném zápase Slovákům, kteří jim tak sebrali předposlední místo.

Děkujeme všem hráčům za účast a Městské policii za pomoc s organizací turnaje. Těšíme se na další vydání turnaje, který je skvělým tréninkem a doplněním do ligové soutěže.