Jaguáři ve vlastní šťávě

Ano, i tak by se dalo pojmenovat letošní soustředění v Nové Roli u Karlových Varů, kam jsme letos zavítali už po deváté. Díky neobvyklým tropickým teplotám se sportovní hala proměnila v obří saunu a naše tréninky tak byly obzvláště náročné. Soustředění probíhalo od 29. 7. do 5. 8. a cílem bylo hlavně zapojit do našeho týmu nové hráče – Markétu a Jardu. Benjamínek Jirka k velké škodě bohužel z rodinných důvodů nemohl jet. Vzhledem k tomu, kolik jsme udělali jako tým práce, je to škoda, ale Jirka to dožene. Jinak jsme jeli v tradiční sestavě – Denis, Honza, Iva, Jana, Kristýna, Pavel a Standa.

DSC_6544Kromě zapojení nových hráčů do našeho týmu a herních systémů jsme se taky připravovali na nový ligový ročník a především mezinárodní turnaj v Praze Prague Powerchair Open, který se bude konat 27. a 28. října ve Sportovní hale na Třebešíně. Pod vedením naší trenérky Andrey Kuncové jsme ve dvoufázových trénincích nacvičili i několik nových taktik a vybrousili herní dovednosti.

Jak už jsem naznačila v úvodu, i my jsme byli zasaženi vlnou veder. Bohužel vzhledem k sinicím se nedalo ani koupat. I přesto jsme si soustředění užili. Grilovali jsme, měli večerní párty a posilovali tak vazby v týmu, což je pro nás důležité a náš tým se dobrými vztahy na hřišti i mimo něj vyznačuje. I to je část našeho úspěchu.

Děkujeme naší trenérce Andree, která je nedocenitelná a jen díky její práci náš tým někam směřuje a vyvíjí se. Děkujeme kuchaři Oldovi a kamarádům, pomocníkům, asistentům, fotografům, řidičům, případně partnerům Matějovi, Monice, Běle, Bobovi, Lucce, Míše, Ondrovi a Jendovi. Příští rok jedeme zase.