Rozjetí Jaguáři

Minulý týden, v sobotu 20. listopadu, se v Plzni v nové moderní sportovní hale TJ Lokomotiva konalo druhé kolo české PH ligy. Vzhledem k stále trvající, a navíc sílící koronavirové pandemii jsme měli strach, aby se neopakoval scénář z loňského roku – tedy první kolo v říjnu v Praze a následně zrušený celý ligový ročník. Naše obavy se naštěstí nepotvrdily a druhé kolo se, pod přísnými hygienickými podmínkami, mohlo odehrát. Koronavirus přesto zasáhl, když se kvůli přítomnosti nakaženého hráče na tréninku musel na poslední chvíli odhlásit tým New Cavaliers.

Continue reading “Rozjetí Jaguáři”

Po roce opět poprvé

V sobotu 2. října se v Praze ve Sportovní hale na Třebešíně konalo první kolo nového ročníku České Powerchair hockey ligy. Bylo to pro nás takové dejavu, protože to bylo skoro na den rok přesně, co jsme na stejném místě s nadějí startovali ročník 2020/21. A pak koronavirus, ten samý, co nám přerušil a anuloval sezónu 2019/20, zastavil i ročník minulý – prvním kolem to začalo i skončilo. A rok nebylo kromě pár tréninků a letního soustředění nic. Letos vypadá situace lépe, takže doufáme, že budeme moct hrát a nic nás nezastaví.

Continue reading “Po roce opět poprvé”

Jaguáři se opět připravuji na novou sezónu

Poslední dobou to bylo se sportem komplikované. Již druhým rokem je tu s námi koronavirus, který, samozřejmě mimo jiné, zastavil sportovní život. Na čas tak zastavil i Jaguáry nebo je tedy dost přibrzdil. Nedohráli jsme sezónu 2019/2020 a následně byla zrušená, pak se stihl COVID turnaj, pár tréninků a letní soustředění a loni, přesně touto dobou, jsem psala článek, jak jsme natěšeni a připraveni na sezónu 2020/2021. Do ní jsme nastoupili skvěle – naše dva týmy první říjnové kolo naprosto ovládly a braly první dvě místa. Jenže pak o sobě dal vědět opět koronavirus, vše se zavřelo a sezóna 2020/21 se také zrušila. Na palubovce jsme se sešli až na jaře na dvou víkendových reprezentačních soustředění. Pravidelné tréninky jsme mohli obnovit až v červnu.

Continue reading “Jaguáři se opět připravuji na novou sezónu”

Jaguáři na cestě k další obhajobě titulu

V sobotu 7. března jsme ve Sportovní hale na pražském Třebešíně po dlouhé zimní pauze otevřeli jarní část ligy 2019/20. Třetí kolo pořádal pod hlavičkou ČFPH klub Flor-in a zúčastnily se ho všechny české týmy spolu s týmem ze Slovenska. Tým Jaguars Praha suverénně ovládl zimní část a bez ztráty bodu se usídlil na čele výsledkové tabulky. Continue reading “Jaguáři na cestě k další obhajobě titulu”

Jaguáři přijeli po dvou

Asi bychom těžko hledali příznačnější datum pro další vydání oblíbeného Turnaje dvojic než 22. 2. 2020. A právě v sobotu s tímto datem se ve Sportovní hale v Radotíně uskutečnil již po třetí turnaj v této atraktivní odnoži našeho sportu Powerchair Hockey. A hráči týmu Jaguars samozřejmě nemohli chybět.

Continue reading “Jaguáři přijeli po dvou”

Oslabení Jaguáři udrželi vedení v tabulce

V sobotu 26. října se ve Sportovní hale v pražském Radotíně konalo druhé kolo České Powerchair Hockey ligy 2019/2020. Podzimní kolo pořádal klub EWSC Praha pod vedením České federace Powerchair Hockey a dalo všem týmům šanci připsat si další body a upevnit si svou pozici po první části sezóny. Continue reading “Oslabení Jaguáři udrželi vedení v tabulce”